Prostownice do loków ranking

kręcenie loków za pomocą prostownicy do loków

Marzeniem każdej kobiety są piękne, zdrowe i zadbane włosy. Czasami chcemy aby były one proste i gładkie , ale od czasu do czasu chcemy mieć na głowie burzę pięknych loków.

Czy musimy zatem kupować dwa urządzenia , jedno do prostowania , a drugie do podkręcania loków? Otóż nie! Rozwiązaniem problemu jest prostownica do loków. Urządzenie to nie tylko znakomicie wyprostuje i wygładzi pasma naszych włosów, ale także pozwoli stworzyć bujne loki.

Jaką prostownicę zatem wybrać? Wybór jest naprawdę duży, ale naszą szczególną uwagę musimy skierować na dobrej jakości płytki. Mamy do wyboru prostownice z płytką ceramiczną, tytanową , turmalinową, lustrzaną, diamentową i teflonową. Urządzenia te różnią się od siebie nie tylko ceną, materiałami z jakich zostały wykonane , ale i funkcjami jakie posiadają. Nie bez znaczenia jest też łatwość w obsłudze i ochrona włosów przed ich zniszczeniem.

Nowoczesne prostownice nie niszczą włosów, ale musimy pamiętać , aby używać ją właściwie. Po umyciu włosów należy je rozczesać i zabezpieczyć kosmetykami chroniącymi przed wysoką temperaturą. Następnie powinniśmy dobrać odpowiednią temperaturę do rodzaju naszych włosów. Włosy cienkie podkręcamy w zakresie temperatur 100- 180º Celsjusza a grube w 200 º . Aby uniknąć zamętu zakupowego przygotowaliśmy kilka najlepszych według opinii klientek prostownic do kręcenia loków .

Najlepsze Prostownice Do Kręcenia Loków

Prostownica Remington Sleek&Curl S6500

Remington Sleek&Curl S6500

Prostownica Remington Sleek&Curl S6500 – to bardzo solidne urządzenie z nowatorską powłoką ceramiczną, która nie nie szarpie , nie ciągnie i nie przypala włosów, ale pozwala na ich gładkie rozczesywanie. Zaokrąglone krawędzie oraz większa długość płytki 110mm umożliwiają w krótkim czasie wyczarować na naszej głowie wymarzone loki. Dodatkowych inspiracji do tworzenia innowacyjnych fryzur dostarczy nam dołączona do zestawu płytka DVD „Sekret loków”.

Niewątpliwą zaletą tej prostownicy jest gotowość do pracy w 15 sekund oraz funkcja zapamiętywania temperatury. Ponadto długi, obrotowy przewód pozwala na stylizowanie włosów bez konieczności zmiany pozycji. Prostownica jest lekka, ładna wizualnie i idealnie dopasowuje się do dłoni.Uniwersalne napięcie umożliwia używanie jej na całym  świeci. Dla wszystkich zapominalskich w urządzenie wbudowano automatyczny wyłącznik, który wyłącza się samoczynnie po 60 minutach. Minusów brak ,to naprawdę wysokiej jakości urządzenie w przystępnej cenie.

Prostownica BaByliss C260E

To model z powłoką ceramiczną-tytanową, która nie niszczy włosów nawet przy częstym jego stosowaniu. Tytanowe płytki równomiernie się nagrzewają i gładko przesuwają po włosach idealnie je prostując , albo jeśli mamy taką potrzebę lekko je falując .Ciekawostką jest, że efekt fal możemy uzyskać nawet na krótkich włosach. Taka fryzura jest lekka , dziewczęca i naturalna oraz utrzymuje się długo aż do następnego dnia.

3-stopniowa regulacja temperatury daje możliwość dostosowania temperatury do intensywności oraz długości falowanych pasm. Urządzenie to jest odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz szybko się nagrzewa co zwiększa komfort użycia.

Bezpieczeństwu użytkowania sprzętu zapewnia wbudowany wyłącznik, który sygnalizuje nagrzanie się prostownicy do pożądanej temperatury oraz termoodporna podkładka.
Produkt ten jest nie tylko solidnie wykonany, ale także łatwy w obsłudze i dostępny w atrakcyjnej cenie. Konsumenci uważają, że zakup tego produktu, to dobra inwestycja.

Rowenta Liss&Curl SF6220

To nowe,innowacyjne urządzenie wśród prostownic 2-w-1 dające możliwość uzyskania różnych stylizacji. Możemy nie tylko perfekcyjnie wyprostować włosy ale stworzyć sprężyste loki, finezyjne fale, czy podkręcone końcówki.

Wszystko to dzięki wyprofilowanym płytkom, które ułatwiają nakręcenie włosów, podniesienie ich u nasady lub ich wyprostowanie. Ponadto ceramiczne płytki wzbogacone o jony ujemne zapobiegają puszeniu i elektryzowaniu się włosów oraz ich przesuszeniu. Prostownica posiada regulację temperatury 130º-230ºC, dzięki czemu dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klientów oraz konkretnych typów włosów. Dodatkowo prostownica wyposażona jest w bezpieczny system zamykania płyt i obrotowy przewód , który ułatwia pracę z urządzeniem uniemożliwiając jego skręcenie. Prostownica jest lekka, prosta w obsłudze i warta polecenia.