Prostownice keratynowe ranking

Każda kobieta pragnie mieć piękne, lśniące i zdrowe włosy. Aby osiągnąć taki efekt należy zadbać o odpowiednią ich pielęgnację. Na rynku istnieje wiele rodzajów i odmian kosmetyków, które pomagają w utrzymaniu idealnej kondycji naszych włosów. Jednak obok pielęgnacji ważnym aspektem jest ich stylizacja. Jak więc osiągnąć obydwa efekty jednocześnie? Rozwiązanie jest proste, należy sięgnąć po prostownicę keratynową. Prostownica keratynowa odznacza się tym, że pod wpływem wysokiej temperatury ta substancja odżywcza jest uwalniana i następnie przenika do włosów, przyczyniając się do ich odbudowy. Włosy stają się więc nie tylko gładkie, ale dobrze odżywione i pełne blasku. Na rynku dostępnych jest wiele prostownic z domieszką keratyny. Wybraliśmy kilka modeli cieszących się najlepszym powodzeniem wśród klientek.

Remington Keratin Therapy Pro S8590


Prostownica Remington Kreatin Therapy Pro S8590 – urządzenie to wyposażone jest w mikroskładniki odżywcze z kreatyną zawarte w płytkach ceramicznych oraz ekskluzywny czujnik Heat Protection osadzony w górnej płytce , który wykrywa poziom nawilżenia włosów i automatycznie dostosowuje do niego temperaturę. Technologia ta zwiększa ochronę włosów przed zniszczeniem do 57%.

Model Kreatin Therapy Prp S8590 zawiera także cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniową regulacją temperatury w przedziale 160-230º Celcjusza , funkcję blokady ustawień temperatury a także automatyczne wyłączanie po 60 minutach. Wszystko to sprawia, że możemy bezpiecznie korzystać z urządzenia bez obawy przed awarią lub przepaleniem. Dodatkowym atutem tego modelu jest szybka gotowość do pracy – nagrzanie do maksymalnej temperatury trwa zaledwie 15 sekund. Decydując się na zakup tej prostownicy zyskujemy dodatkowo praktyczne, „termoodporne” etui. Dzięki temu możemy bez obaw spakować nasze urządzenie bezpośrednio po jego użyciu.

Philips ProCare Keratin HP8361

Philips ProCare Keratin HP8361

Prostownica Philips ProCare Keratin HP8361- to produkt bardzo wysokiej jakości. Łączy ze sobą cechy prostownicy keratynowej i jonowej dzięki czemu włosy są nie tylko miękkie i zdrowe, ale również nie elektryzują się i są podatne na układanie. Generator wytwarzający jony ujemne znakomicie wpływa na kondycję włosów. Ponadto delikatnie wibrujące szerokie płytki ceramiczne pozwalają na równomierne rozprowadzenie włosów po całej ich powierzchni. Jest to szczególnie istotne dla osób, które mają gęste i grube włosy.

Wysoka temperatura działania 230º Celsjusza pozwala zmienić kształt fryzury oraz uzyskać wspaniały efekt – jak po wyjściu z salonu. Dodatkową zaletą tej prostownicy jest krótki czas nagrzewania zaledwie 30 sekund oraz system zabezpieczający, który wyłącza urządzenie automatycznie po 60 minutach działania.

Ponadto bardzo ciekawym rozwiązaniem jest obrotowe wejście przewodu elektrycznego dzięki któremu kabel nie skręca się i nie plącze, pomimo że ma aż 2,5 m długości. Prostownicę można szybko złożyć i zabrać ze sobą natychmiast po jej użyciu, ponieważ jej etui jest odporne na działanie wysokiej temperatury. Nadaje się zatem na każdy służbowy wyjazd czy wakacje.

Bellissima Imetec B8

Bellissima Imetec B8

Prostownica Bellissima Imetec B8 wyróżnia się wśród innych prostownic keratynowych unikalnym systemem Dual Action, który łączy technologię podczerwieni z podwójną wydajnością nagrzanych płytek. Dzięki temu systemowi temperatura dogłębnie, ale delikatnie oddziałuje na włosy, a stylizacja odbywa się z poszanowaniem nawet cienkich i delikatnych włosów. Włosy stają się idealnie proste i błyszczące.

W opisywanym urządzeniu zastosowano ekskluzywną technologię aktywnych płytek, która maksymalizują efekty stylizacji. Ruchome płytki automatycznie dopasowują się do grubości pasma włosów i czynią je nieskazitelnymi już po jednym przeciągnięciu.

Dużym plusem tego urządzenia są zaokrąglone krawędzie płytek , które umożliwiają podkręcenie końcówek lub kreowanie fal i loków. Blokada przycisków i system zamykania płytek sprawia, że prostownica Bellissima jest praktyczna, bezpieczna i łatwa w użyciu.Szyku i elegancji dodaje jej uchwyt pokryty prawdziwą skórą.

Rowenta Optiliss SF 3122

Prostownica firmy Rowenta model Optyliss SF 3122 wyposażona jest w wyjątkową powłokę keratynowo-turmalinową (Keratine&Shine) , która poprawia wygląd włosów , nadaje im świetlisty połysk oraz zapobiega ich elektryzowaniu i puszeniu się. Powłoka ta zapewnia także lepszy poślizg w porównaniu z konwencjonalnymi powłokami ceramicznymi. Prostownica nagrzewa się w zaledwie 30 sekund, co daje możliwość stworzenia idealnej fryzury nawet w 5 minut przed wyjściem z domu. Urządzenie posiada aż 11 ustawień temperatury w zakresie od 130ºC do 230ºC, dzięki czemu możemy je użytkować na praktycznie każdym rodzaju włosów. Niewątpliwą zaletą jest mechanizm blokujący , który pozwala na bezpieczne przechowywanie urządzenia, a także ułatwiający obsługę obrotowy kabel.

Joico Styler

Prostownica JOICO Styler jest bardzo luksusowe i innowacyjne urządzenie do prostowania włosów. Wyposażona została w zbiornik na płyn z keratyną , który pod wpływem wysokiej, kontrolowanej temperatury zamienia się w odżywczą parę i wnika głęboko do wnętrza włosa odbudowując jego strukturę. Każde przeciągnięcie regeneruje i chroni włosy a proces stylizacji jest szybki , delikatny i niesamowicie skuteczny. Prostownica JOICO Styler jest niesamowicie praktyczna. Nagrzewa się bardzo szybko w 8 sekund i posiada zakres temperatur od 150ºC do 210ºC . Nanodiamentowa powłoka oparta na koreańskim oleju ceramicznym zapewnia optymalną temperaturę do stylizacji i tworzy gładszą powierzchnię umożliwiającą łatwe , miękkie przesuwanie urządzenia po włosach. Urządzenie wyłącza się samoczynnie po 60 minutach nieużywania. Długi 3m kabel pozwala na stosowanie urządzenia niemalże w każdym pomieszczeniu.