Prostownice z jonizacją ranking

Masz problem z elektryzującymi się włosami? Rozwiązaniem Twoich trosk może okazać się prostownica z funkcją jonizacji. W pierwszej kolejności zapraszamy do zapoznania się z rankingiem - tabelką najlepszych produktów tego rodzaju. Następnie możecie przeczytać opisy poszczególnych prostownic z jonizacją oraz rozwinięcie wszelkich kwestii związanych z tą tematyką.

Na początku chciałabym naświetlić temat czym właściwie jest i jak działa jonizacja. Otóż, po kąpieli kiedy suszymy nasze mokre włosy, na ich powierzchni powstają elektrony ujemnie naładowane – tak zwane kationy. To one właśnie odpowiadają za to, że włosy za bardzo elektryzują się i w konsekwencji niekorzystnie wyglądają. Aby rozwiązać ten problem producenci zaczęli tworzyć prostownice z jonizacją. Ich głównym celem jest rozładowanie owych ładunków, poprawa właściwości włosów.  Dzięki prostownicy z funkcją jonizacji Twoje włosy będą bardziej chętne do współpracy i będą znacznie lepiej się układać.

Jak wybrać prostownicę z jonizacją?

Babyliss ST395E

Pierwszą propozycję stanowi urządzenie o nazwie Babyliss ST395E. Jest to doskonała prostownica, w której zastosowano szereg nowoczesnych technologii zapewniających wysoką wydajność i niezawodność. Świetnie się sprawdzi właścicielkom cienkich, grubszych, a także kręconych włosów.

Braun Satin Hair 7

Braun Satin Hair Colour 7 ST750

Braun Satin Hair 7 Colour to prostownica z jonizacją powstałą z myślą o właścicielkach włosów farbowanych, jednakże zbiera bardzo pochlebne opinie od wszystkich kobiet. Delikatne włosy farbowane potrzebują wyjątkowej opieki, którą zapewnia ta prostownica. Dzięki niej będziesz długo cieszyć się lśniącą fryzurą, ponieważ urządzenie redukuje utratę koloru aż do 70%! W jaki sposób tego dokonuje? Dzięki zastosowaniu IONTECa, czyli równomiernego rozprowadzania ciepła oraz zapobieganiu wzrostu temperatury. Wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk i wybrać rodzaj włosów (cienkie, normalne lub grube), a temperatura zostanie automatycznie ustawiona, natomiast uginające się płytki ograniczą nacisk.

Prostownica ta bardzo szybko się nagrzewa, dzięki czemu spędzisz wyraźnie mniej czasu na prostowanie włosów.  Jest to niewątpliwie duży atut w czasach kiedy wszyscy jesteśmy w ciągłym biegu. Kolejnym plusem są trzykrotnie gładsze płytki (ceramiczne) w porównaniu do standardowych urządzeń, dzięki czemu prostownicę można wyjątkowo gładko przesuwać po włosach – nawet tych grubych i gęstych.

Przede wszystkim model ten zapobiega elektryzowaniu się włosów, ponieważ posiada on funkcję jonizacji.  Wyposażony jest w technologię  Satin Ions, która generuje mocny strumień jonów oplatający każdy włos. Ten zabieg powoduje, że Twoje kosmyki podczas stylizacji w sposób naturalny nawilżają się i uzyskują przepiękny efekt gładkości i blasku. Od teraz będziesz mogła zapomnieć o problemie uporczywego puszenia się włosów.