Suszarko-lokówki ranking

Każda kobieta chce pięknie wyglądać, dotyczy to nie tylko ubioru, makijażu ale także ułożenia odpowiedniej fryzury. Najlepiej jeżeli można to zrobić bez fryzjera, tanim kosztem we własnym domu i oczywiście zrobić to jak najszybciej. Tutaj na szczęście przydatna może okazać się suszarko lokówka, przez wiele osób znana jako suszarka obrotowa. Urządzenie dzięki okrągłej obracającej się szczotce, w jednym czasie suszy i nadaje objętość w postaci fal i loków. Warto ją posiadać, ponieważ nie tylko oszczędzamy sporo czasu na modelowanie odpowiedniej fryzury, ale to także oszczędność w naszym budżecie domowym. Nie trzeba wydawać pieniędzy na salony fryzjerskie, tym samym na dojazdy do nich. Tutaj wydatek jest jest jednorazowy i zwraca się w dość krótkim czasie. Zastanawiasz się jaką suszarko lokówkę wybrać? Poniżej przygotowaliśmy zestawienie najlepszych modeli.

Najlepsze Suszarko-Lokówki Obrotowe

REVLON PRO COLLECTION RVD5222

Pierwszą propozycją w naszym rankingu jest model Revlon RVD5222, jest to produkt cieszący w większości pozytywnymi recenzjami klientek. Od mokrych włosów do suchych dzieli Cię maksymalnie kilka minut, jednocześnie nadasz im pożądaną objętość i wygląd. Włosy ułożone podczas suszenia to nie tylko oszczędność czasu, ale także mniej zniszczonych końcówek. Produkt z górnej półki, często można go spotkać w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Mamy tu nowoczesny, owalny kształt co ułatwia suszenie i czesanie w jednym czasie. Dzięki niej nie musisz używać pierw suszarki a później lokówki. Możesz tutaj ustawić trzy poziomy ciepła oraz dwie prędkości obrotów. Lekka konstrukcja, oraz ergonomiczny kształt sprawiają, że modelowanie odbywa się za pomocą jednej ręki.

BABYLISS 2735E

Kolejna dobra suszarko lokówka w naszym zestawieniu to Babyliss 2735E. Marka Babyliss to ścisła czołówka jeżeli chodzi o urządzenia do pielęgnacji i stylizacji włosów. Model ten został również zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Tutaj w zestawie otrzymujemy cztery końcówki, dzięki którym możemy nie tylko suszyć włosy, ale także je prostować, zwiększać objętość lub podkreślić Twoje naturalne loki. Jest tu również funkcja jonizacji, która nada włosom blask i miękkość. To urządzenie jest warte uwagi, nie tylko ze względu na funkcjonalność, ale także na dobrą cenę. Ma ona także wiele pozytywnych opinii i recenzji, a to przy wielu zakupach jest bardzo istotnym czynnikiem decydującym.

REMINGTON AS7051

Jeżeli szukasz suszarki obrotowej w dobrej cenie, to warto zatrzymać się przy tym modelu. Remington to również topowa marka, zakup tego modelu zadowolił już wielu klientów. Nie tylko szybko układa ona włosy, ale także sprawnie zbiera i nawija pasma i równocześnie suszy. Końcowe efekty zbliżone jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Remington AS7051 jest wyposażony w 2-stopniową regulacje temperatury i siły nawiewu. Mamy tu też zimny nawiew do delikatnych i wrażliwych włosów. Jest to także produkt polecany przez wielu profesjonalistów. Posi

Zalety posiadania suszarko lokówki

Jak wspominaliśmy wcześniej jest to oczywiście wygoda, posiadanie takiego urządzenia pozwala na suszenie i jednocześnie stylizację włosów, kiedy to są jeszcze wilgotne. Pozwala to zaoszczędzić czas, mamy go więcej na inne czynności. Mamy także szeroki wybór modeli, powyżej zaprezentowaliśmy kilka topowych modeli, ale na rynku jest dostępna szeroka gama innych bardzo dobrych urządzeń, jeżeli z naszego zestawienia nie udało się dopasować żadnej suszarki, to na pewno znajdziesz coś innego, odpowiadającego Twoim oczekiwaniom. Posiadanie jej to także mniejsze ryzyko uszkodzenia włosów, ponieważ jest ona dla nich bardziej przyjazna, nawet jeżeli masz wrażliwe czy uszkodzone końcówki, pracują one z niższą temperaturą w porównaniu chociażby z tradycyjną suszarką czy prostownicą.

Więcej na temat suszarko-lokówek możesz przeczytać na stronie DobreRankingi.pl